Sprint Cup, 2. kolo, 1. 6. 2011, Ústí nad Orlicí

Startovky

Po kategoriích, po oddílech

Kategorie D12C

délka trati  1.20 km, převýšení 18 m, 11 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51468 Kubíčková Kateřina VAM 9952 C 21 = 17:51:00 51188 Kubíčová Iva ZAM 0151 C 22 = 17:52:00 425559 Brožová Zuzana LPU 0053 C 23 = 17:53:00 ......................... VAK C 24 = 17:54:00 9471 Kosová Tereza SRK 0151 C 25 = 17:55:00 51125 Vandasová Adéla VAM 0251 C 26 = 17:56:00 9040 Borovičková Valerie ZAM 0051 C 27 = 17:57:00 425593 Francová Lucie LPU 0152 C 28 = 17:58:00 425600 Šklíbová Veronika SRK 0153 C 29 = 17:59:00 ......................... VAK C 30 = 18:00:00

Kategorie D14C

délka trati  1.30 km, převýšení 22 m, 15 kontrol      

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 5 = 17:35:00 ......................... VAK C 6 = 17:36:00 436959 Jansová Doubravka ZAM 9751 C 7 = 17:37:00

Kategorie D18C

délka trati  1.90 km, převýšení    32 m, 18 kontrol           tištěno 31.05.2011   18:06

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 10 = 17:40:00 224875 Kisková Klára LPU 9356 C 11 = 17:41:00 ......................... VAK C 12 = 17:42:00 426310 Skalická Karolína ZAM 9652 C 13 = 17:43:00 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 14 = 17:44:00

Kategorie D21C

délka trati  2.00 km, převýšení 20 m, 18 kontrol          

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 15 = 17:45:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 16 = 17:46:00 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 17 = 17:47:00 9679 Vandasová Markéta VAM 7250 C 18 = 17:48:00 9202 Klimplová Alena LPU 5551 C 19 = 17:49:00 ......................... VAK C 20 = 17:50:00 232603 Mrštíková Hana LPU 5552 C 21 = 17:51:00 ......................... VAK C 22 = 17:52:00 425573 Julínková Dana LPU 6555 C 23 = 17:53:00

Kategorie D21E

délka trati  2.30 km, převýšení    34 m, 16 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51 9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 5 = 17:35:00 52 301629 Mrštíková Květa LPU 8753 C 6 = 17:36:00 53 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 7 = 17:37:00 54 52328 Škodová Petra LPU 8359 R 8 = 17:38:00 55 920656 Labašová Katarína ASU 8351 E 9 = 17:39:00 56 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 10 = 17:40:00 57 301173 Fenclová Marta LPU 7667 C 11 = 17:41:00 58 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 C 12 = 17:42:00 59 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C 13 = 17:43:00 60 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 14 = 17:44:00 61 995837 Kosová Denisa PHK 9150 E 15 = 17:45:00 62 ......................... VAK C 16 = 17:46:00 63 ......................... VAK C 17 = 17:47:00

Kategorie D35C


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 27 = 17:57:00 53569 Cabalková Ivana ZAM 6351 C 28 = 17:58:00 9176 Kroniková Jana SHK 7350 C 29 = 17:59:00 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 30 = 18:00:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 31 = 18:01:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 32 = 18:02:00 416258 Procházková Alexandra LPU 7051 C 33 = 18:03:00 9722 Hájková Ludmila CET 7554 C 34 = 18:04:00 2011857 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 35 = 18:05:00 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 36 = 18:06:00 9031 Kobližková Hana ZAM 5861 C 37 = 18:07:00 ......................... VAK C 38 = 18:08:00

Kategorie H12C

délka trati  1.20 km, převýšení    22 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 35 = 18:05:00 9668 Zeman Ladislav VAM 0202 C 36 = 18:06:00 405980 Jakeš Josef TYN 0101 C 37 = 18:07:00 320291 Růžička Radek LPU 0201 C 38 = 18:08:00 2011852 Švadlena Michal CHC 0101 C 39 = 18:09:00 ? Pučan Martin LPU 9908 C 40 = 18:10:00 416295 Kos Tomáš ZAM 0001 C 41 = 18:11:00 9248 Nádvorník Petr LPU 9901 C 42 = 18:12:00 416343 Šklíba Michal SRK 9900 C 43 = 18:13:00 2025380 Burda Jan LPU 9907 C 44 = 18:14:00 9483 Koblic Jan VAM 0401 C 45 = 18:15:00 ......................... VAK C 46 = 18:16:00

Kategorie H14C

délka trati  1.50 km, převýšení    30 m, 16 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 22 = 17:52:00 442869 Vídeňský Jakub VAM 9801 C 23 = 17:53:00 51472 Vandas Daniel SRK 9805 B 24 = 17:54:00 232608 Žák Jan LPU 9802 B 25 = 17:55:00 438629 Vyskočil Štěpán VAM 9701 B 26 = 17:56:00 416281 Lauterbach David ZAM 9801 C 27 = 17:57:00 9684 Valeš Martin VAM 9703 C 28 = 17:58:00 ......................... VAK C 29 = 17:59:00

Kategorie H18C

délka trati  2.10 km, převýšení    40 m, 17 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 20 = 17:50:00 9589 Smutný Šimon VAM 9301 B 21 = 17:51:00 436955 Ježdík Václav ZAM 9605 C 22 = 17:52:00 9572 Janeba Vladimír CHC 9602 A 23 = 17:53:00 301134 Jiroušek Vít SRK 9402 B 24 = 17:54:00 51469 Rykala Filip VAM 9601 B 25 = 17:55:00 ......................... VAK C 26 = 17:56:00 436957 Dušek Martin ZAM 9602 C 27 = 17:57:00 405979 Jakeš Vojtěch TYN 9301 B 28 = 17:58:00 9575 Hanuš Pavel CHC 9302 C 29 = 17:59:00 301112 Ptáček Martin SRK 9509 B 30 = 18:00:00 51471 Dvořáček Radek VAM 9401 A 31 = 18:01:00 426332 Lesák Jakub ZAM 9603 A 32 = 18:02:00

Kategorie H21C

délka trati  2.40 km, převýšení    46 m, 21 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 7 = 17:37:00 2032109 Dubrovský Lukáš SHK 8400 C 8 = 17:38:00 9215 Mrštík Václav LPU 5002 C 9 = 17:39:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 10 = 17:40:00 51425 Jakeš Ondřej TYN 9103 C 11 = 17:41:00 9241 Zitka Adam LPU 8402 C 12 = 17:42:00 9544 Macháček Milan CHC 7701 C 13 = 17:43:00 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 14 = 17:44:00 301650 Klášterecký Tomáš CET 8102 C 15 = 17:45:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 16 = 17:46:00 ......................... VAK C 17 = 17:47:00 51500 Slovák Miroslav SHK 7704 C 18 = 17:48:00

Kategorie H21E

délka trati  2.60 km, převýšení    50 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 10 = 17:40:00 2 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 11 = 17:41:00 3 9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 12 = 17:42:00 4 899165 Drahokoupil Aleš CHT 8501 C 13 = 17:43:00 5 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 14 = 17:44:00 6 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 15 = 17:45:00 7 434590 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 16 = 17:46:00 8 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 17 = 17:47:00 9 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 18 = 17:48:00 10 2023811 Kříž Ondřej PZR 8001 C 19 = 17:49:00 11 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 20 = 17:50:00 12 515193 Henek Michal RBK 8605 C 21 = 17:51:00 13 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 22 = 17:52:00 14 9515 Andrš Jiří VAM 8601 C 23 = 17:53:00 15 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 24 = 17:54:00 16 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 25 = 17:55:00 17 920696 Janda Martin DOB 8002 C 26 = 17:56:00 18 972256 Kowalik Maciej BYK 81 C 27 = 17:57:00 neregistro 19 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 28 = 17:58:00 20 995831 Jirásek Michal SHK 8901 C 29 = 17:59:00 21 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 30 = 18:00:00 22 9510 Klícha Martin VAM 8811 C 31 = 18:01:00 23 331549 Záveský Filip LPU 9306 B 32 = 18:02:00 24 9598 Hladký Viktor VAM 8201 C 33 = 18:03:00 25 2027232 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 34 = 18:04:00 26 9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 35 = 18:05:00 27 9307 Herman Jan LPU 8505 C 36 = 18:06:00 28 9518 Drhlík Petr VAM 8301 C 37 = 18:07:00 29 7241 Čáp Ondřej DOB 7405 C 38 = 18:08:00 30 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 39 = 18:09:00 31 1007553 Jansa Jiří CHT 8402 R 40 = 18:10:00 32 9720 Pilgr Luděk CET 7601 C 41 = 18:11:00 33 515122 Henek Vladan VBM 8002 C 42 = 18:12:00 34 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 43 = 18:13:00 35 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 44 = 18:14:00 36 9528 Koblic Jan VAM 7601 C 45 = 18:15:00 37 9558 Pátek Michal CHC 8603 C 46 = 18:16:00 38 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 47 = 18:17:00 39 52555 Král Václav SSU 8243 R 48 = 18:18:00 40 1117801 Jelínek Petr ZBM 7801 C 49 = 18:19:00 41 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 50 = 18:20:00 42 515111 Halama Jakub KSU 7940 C 51 = 18:21:00 43 9337 Hovorka Jan LPU 7907 R 52 = 18:22:00

Kategorie H35C

délka trati  2.10 km, převýšení    34 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232860 Záveský Richard CET 6301 C 20 = 17:50:00 9038 Šponar Josef ZAM 4701 C 21 = 17:51:00 49698 Šišma Pavel TYN 6901 C 22 = 17:52:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 23 = 17:53:00 ......................... VAK C 24 = 17:54:00 9790 Novák Jiří VAM 6301 C 25 = 17:55:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 26 = 17:56:00 434838 Cink Lubomír CET 5901 C 27 = 17:57:00 9039 Tobiška Václav ZAM 4401 C 28 = 17:58:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 29 = 17:59:00 995825 Jakeš Josef TYN 6501 C 30 = 18:00:00 434581 Kos Michal SRK 6802 C 31 = 18:01:00 9573 Janeba Petr CHC 6001 C 32 = 18:02:00 331587 Levý Tomáš ZAM 6801 C 33 = 18:03:00 9721 Pilgr Bohuslav CET 5101 C 34 = 18:04:00 ......................... VAK C 35 = 18:05:00

Kategorie P

délka trati  1.20 km, převýšení    16 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 17:30:00 ......................... VAK C 0 = 17:30:00 ......................... VAK C 0 = 17:30:00 ......................... VAK C 0 = 17:30:00 ......................... VAK C 0 = 17:30:00 ......................... VAK C 0 = 17:30:00 ......................... VAK C 0 = 17:30:00 ......................... VAK C 0 = 17:30:00 8710 Kříž Martin PZR 7801 C 0 = 17:30:00 224874 Zitková Andrea LPU 0751 C 0 = 17:30:00