Sprint Cup, 2. kolo, 1. 6. 2011, Ústí nad Orlicí

Startovky

Po kategoriích, po oddílech

ASU Magnus Orienteering

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1)55 920656 D21E ASU8351 Labašová Katarína 9.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118)6 53271 H21E BBM6508 Ptáček Pavel 15.00 150.00 Kč ( 2)30 515468 H21E BBM7205 Fiala Jan 39.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

BYK KS Polonia Bystrzyca Klodzka

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116)18 972256 H21E BYK81 Kowalik Maciej 27.00 120.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

CET TJ Loko Česká Třebová

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 8) 301650 H21C CET8102 Klášterecký Tomáš 15.00 120.00 Kč ( 5) 232860 H35C CET6301 Záveský Richard 20.00 120.00 Kč ( 4) 434838 H35C CET5901 Cink Lubomír 27.00 120.00 Kč ( 3) 9721 H35C CET5101 Pilgr Bohuslav 34.00 120.00 Kč ( 6) 9722 D35C CET7554 Hájková Ludmila 34.00 70.00 Kč ( 7)32 9720 H21E CET7601 Pilgr Luděk 41.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 670.00 Kč

CHC KOB Choceň

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 20) 9544 H21C CHC7701 Macháček Milan 13.00 120.00 Kč ( 19)8 2011854 H21E CHC7502 Švadlena Pavel 17.00 120.00 Kč ( 16) 9554 H35C CHC4601 Švadlena Jiří 23.00 120.00 Kč ( 23) 9572 H18C CHC9602 Janeba Vladimír 23.00 70.00 Kč ( 22) 9575 H18C CHC9302 Hanuš Pavel 29.00 70.00 Kč ( 17) 9573 H35C CHC6001 Janeba Petr 32.00 120.00 Kč ( 18) 2011857 D35C CHC7151 Švadlenová Ivana 35.00 70.00 Kč ( 15) 2011852 H12C CHC0101 Švadlena Michal 39.00 40.00 Kč ( 21)37 9558 H21E CHC8603 Pátek Michal 46.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 850.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 26)4 899165 H21E CHT8501 Drahokoupil Aleš 13.00 120.00 Kč ( 25)31 1007553 H21E CHT8402 Jansa Jiří 40.00 120.00 Kč ( 24)41 51980 H21E CHT8001 Matras Tomáš 50.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

DOB KOB Dobruška

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 12)53 7226 D21E DOB7956 Štěpánová Dita 7.00 120.00 Kč ( 10)1 887908 H21E DOB7501 Kolek Petr 10.00 120.00 Kč ( 14)9 7210 H21E DOB8304 Khýn Vítězslav 18.00 120.00 Kč ( 13)17 920696 H21E DOB8002 Janda Martin 26.00 120.00 Kč ( 11)25 2027232 H21E DOB7801 Leštínský Tomáš 34.00 120.00 Kč ( 9)29 7241 H21E DOB7405 Čáp Ondřej 38.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

JPV SK Prostějov

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 27)16 1602629 H21E JPV8201 Otrusina Jiří 25.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 28)42 515111 H21E KSU7940 Halama Jakub 51.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 29) 9014 H35C KUN5801 Trejtnar Pavel 26.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 31) 224874 P LPU0751 Zitková Andrea 0.00 40.00 Kč ( 48)52 301629 D21E LPU8753 Mrštíková Květa 6.00 120.00 Kč ( 43)54 52328 D21E LPU8359 Škodová Petra 8.00 120.00 Kč ( 33) 9215 H21C LPU5002 Mrštík Václav 9.00 120.00 Kč ( 41)57 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 11.00 120.00 Kč ( 53) 224875 D18C LPU9356 Kisková Klára 11.00 70.00 Kč ( 44) 9241 H21C LPU8402 Zitka Adam 12.00 120.00 Kč ( 37) 9228 H21C LPU5801 Vícha Vladimír 14.00 120.00 Kč ( 46)60 515102 D21E LPU8654 Duchová Iveta 14.00 120.00 Kč ( 54) 434574 D18C LPU9658 Chládková Simona 14.00 70.00 Kč ( 38) 888601 D21C LPU5851 Víchová Ladislava 15.00 120.00 Kč ( 34) 9260 H21C LPU5201 Farář Václav 16.00 120.00 Kč ( 52)7 434590 H21E LPU9307 Kubelka Tomáš 16.00 120.00 Kč ( 32) 9247 D21C LPU4752 Kubíková Květa 17.00 120.00 Kč ( 35) 9202 D21C LPU5551 Klimplová Alena 19.00 120.00 Kč ( 36) 232603 D21C LPU5552 Mrštíková Hana 21.00 120.00 Kč ( 50)13 551990 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 22.00 120.00 Kč ( 39) 425573 D21C LPU6555 Julínková Dana 23.00 120.00 Kč ( 119) 425559 D12C LPU0053 Brožová Zuzana 23.00 40.00 Kč ( 120) 232608 H14C LPU9802 Žák Jan 25.00 40.00 Kč ( 30) 425593 D12C LPU0152 Francová Lucie 28.00 40.00 Kč ( 47)19 886272 H21E LPU8701 Fiala Petr 28.00 120.00 Kč ( 51)23 331549 H21E LPU9306 Záveský Filip 32.00 120.00 Kč ( 40) 416258 D35C LPU7051 Procházková Alexandra 33.00 70.00 Kč ( 45)27 9307 H21E LPU8505 Herman Jan 36.00 120.00 Kč ( 117) 320291 H12C LPU0201 Růžička Radek 38.00 40.00 Kč ( 122) ? H12C LPU9908 Pučan Martin 40.00 40.00 Kč ( 121) 9248 H12C LPU9901 Nádvorník Petr 42.00 40.00 Kč ( 49)34 515142 H21E LPU9006 Klapal Jan 43.00 120.00 Kč ( 55) 2025380 H12C LPU9907 Burda Jan 44.00 40.00 Kč ( 42)43 9337 H21E LPU7907 Hovorka Jan 52.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2930.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 57)61 995837 D21E PHK9150 Kosová Denisa 15.00 120.00 Kč ( 56)15 886259 H21E PHK9001 Zelenka Tomáš 24.00 120.00 Kč ( 136)38 553445 H21E PHK9104 Kamenický Jakub 47.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 8710 P PZR7801 Kříž Martin 0.00 40.00 Kč ( 60)10 2023811 H21E PZR8001 Kříž Ondřej 19.00 120.00 Kč ( 58) 2023807 H35C PZR4800 Kříž Pavel 29.00 120.00 Kč ( 59) 49821 D35C PZR5051 Křížová Zdenka 32.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 124)12 515193 H21E RBK8605 Henek Michal 21.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 65) 2032109 H21C SHK8400 Dubrovský Lukáš 8.00 120.00 Kč ( 64)2 9140 H21E SHK7911 Weiner Jakub 11.00 120.00 Kč ( 66)58 9182 D21E SHK8753 Doležalová Veronika 12.00 120.00 Kč ( 63) 51500 H21C SHK7704 Slovák Miroslav 18.00 120.00 Kč ( 61) 9176 D35C SHK7350 Kroniková Jana 29.00 70.00 Kč ( 67)20 995831 H21E SHK8901 Jirásek Michal 29.00 120.00 Kč ( 62)35 9135 H21E SHK7605 Svoboda Ondřej 44.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 790.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 72)56 9794 D21E SRK9352 Reslová Hana 10.00 120.00 Kč ( 73) 301134 H18C SRK9402 Jiroušek Vít 24.00 70.00 Kč ( 75) 51472 H14C SRK9805 Vandas Daniel 24.00 40.00 Kč ( 68) 9471 D12C SRK0151 Kosová Tereza 25.00 40.00 Kč ( 125) 425600 D12C SRK0153 Šklíbová Veronika 29.00 40.00 Kč ( 74) 301112 H18C SRK9509 Ptáček Martin 30.00 70.00 Kč ( 69) 438611 D35C SRK6752 Kosová Michaela 31.00 70.00 Kč ( 70) 434581 H35C SRK6802 Kos Michal 31.00 120.00 Kč ( 71)26 9521 H21E SRK8001 Krmaš Václav 35.00 120.00 Kč ( 126) 416343 H12C SRK9900 Šklíba Michal 43.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 127)39 52555 H21E SSU8243 Král Václav 48.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 128) 53261 D21C TBM5855 Kuchařová Ada 16.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

TYN OOB SK Týniště nad Orlicí

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 78) 51425 H21C TYN9103 Jakeš Ondřej 11.00 120.00 Kč ( 129) 49698 H35C TYN6901 Šišma Pavel 22.00 120.00 Kč ( 79) 405979 H18C TYN9301 Jakeš Vojtěch 28.00 70.00 Kč ( 77) 995825 H35C TYN6501 Jakeš Josef 30.00 120.00 Kč ( 76) 405980 H12C TYN0101 Jakeš Josef 37.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 470.00 Kč

TZL SKOB Zlín

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80)21 8931 H21E TZL8301 Krejčík Jiří 30.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

VAM OOB Vamberk

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93)51 9674 D21E VAM8651 Smutná Pavla 5.00 120.00 Kč ( 91)3 9669 H21E VAM8401 Veverka Tomáš 12.00 120.00 Kč ( 95)59 9673 D21E VAM8951 Bednářová Michala 13.00 120.00 Kč ( 87) 9679 D21C VAM7250 Vandasová Markéta 18.00 120.00 Kč ( 96) 9589 H18C VAM9301 Smutný Šimon 21.00 70.00 Kč ( 100) 51468 D12C VAM9952 Kubíčková Kateřina 21.00 40.00 Kč ( 92)14 9515 H21E VAM8601 Andrš Jiří 23.00 120.00 Kč ( 131) 442869 H14C VAM9801 Vídeňský Jakub 23.00 40.00 Kč ( 85) 9790 H35C VAM6301 Novák Jiří 25.00 120.00 Kč ( 98) 51469 H18C VAM9601 Rykala Filip 25.00 70.00 Kč ( 82) 51125 D12C VAM0251 Vandasová Adéla 26.00 40.00 Kč ( 99) 438629 H14C VAM9701 Vyskočil Štěpán 26.00 40.00 Kč ( 130) 9684 H14C VAM9703 Valeš Martin 28.00 40.00 Kč ( 86) 9681 D35C VAM6451 Klapalová Jana 30.00 70.00 Kč ( 94)22 9510 H21E VAM8811 Klícha Martin 31.00 120.00 Kč ( 97) 51471 H18C VAM9401 Dvořáček Radek 31.00 70.00 Kč ( 89)24 9598 H21E VAM8201 Hladký Viktor 33.00 120.00 Kč ( 81) 9668 H12C VAM0202 Zeman Ladislav 36.00 40.00 Kč ( 84) 9676 D35C VAM6251 Smutná Jana 36.00 70.00 Kč ( 90)28 9518 H21E VAM8301 Drhlík Petr 37.00 120.00 Kč ( 83) 9483 H12C VAM0401 Koblic Jan 45.00 40.00 Kč neregistro ( 88)36 9528 H21E VAM7601 Koblic Jan 45.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1830.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 133)11 553285 H21E VBM8103 Mazal Zdeněk 20.00 120.00 Kč ( 132)33 515122 H21E VBM8002 Henek Vladan 42.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 134) 52641 H21C VOV8203 Kopec Tomáš 10.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ZAM OB TJ Sokol Žamberk

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 113) 436959 D14C ZAM9751 Jansová Doubravka 7.00 40.00 Kč ( 112) 426310 D18C ZAM9652 Skalická Karolína 13.00 70.00 Kč ( 105) 9038 H35C ZAM4701 Šponar Josef 21.00 120.00 Kč ( 103) 51188 D12C ZAM0151 Kubíčová Iva 22.00 40.00 Kč ( 111) 436955 H18C ZAM9605 Ježdík Václav 22.00 70.00 Kč ( 102) 9040 D12C ZAM0051 Borovičková Valerie 27.00 40.00 Kč ( 109) 436957 H18C ZAM9602 Dušek Martin 27.00 70.00 Kč ( 114) 416281 H14C ZAM9801 Lauterbach David 27.00 40.00 Kč ( 104) 9039 H35C ZAM4401 Tobiška Václav 28.00 120.00 Kč ( 107) 53569 D35C ZAM6351 Cabalková Ivana 28.00 70.00 Kč ( 110) 426332 H18C ZAM9603 Lesák Jakub 32.00 70.00 Kč ( 108) 331587 H35C ZAM6801 Levý Tomáš 33.00 120.00 Kč ( 106) 9031 D35C ZAM5861 Kobližková Hana 37.00 70.00 Kč neregistro ( 101) 416295 H12C ZAM0001 Kos Tomáš 41.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 980.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

01.06.2011 Sprint cup - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 135)5 995883 H21E ZBM8707 Bialožyt Michal 14.00 120.00 Kč ( 115)40 1117801 H21E ZBM7801 Jelínek Petr 49.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč