Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
D21E      2.30 km, 34 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Denisa             PHK9150 E OK 99 Hradec Králové            13.53         
 2. Duchová Iveta             LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice         14.01   + 0.08
 3. Fenclová Marta            LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice         15.45   + 1.52
 4. Labašová Katarína         ASU8351 E Magnus Orienteering             15.49   + 1.56
 5. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.54   + 2.01
 6. Doležalová Veronika       SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové        16.09   + 2.16
 7. Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         16.47   + 2.54
 8. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     16.49   + 2.56
 9. Mrštíková Květa           LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice         17.16   + 3.23
10. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    17.49   + 3.56
11. Bednářová Michala         VAM8951 C OOB Vamberk                     19.17   + 5.24
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
H21E      2.60 km, 50 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirásek Michal            SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové        15.14         
 2. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              15.48   + 0.34
 2. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         15.48   + 0.34
 2. Hovorka Jan               LPU7907 R OK Lokomotiva Pardubice         15.48   + 0.34
 2. Drahokoupil Aleš          CHT8501 C OOB SK Chrast                   15.48   + 0.34
 6. Krejčík Jiří              TZL8301 C SKOB Zlín                       15.58   + 0.44
 7. Jelínek Petr              ZBM7801 C SK Žabovřesky Brno              16.03   + 0.49
 7. Záveský Filip             LPU9306 B OK Lokomotiva Pardubice         16.03   + 0.49
 9. Bialožyt Michal           ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno              16.06   + 0.52
10. Henek Vladan              VBM8002 C VSK Mendelu Brno                16.10   + 0.56
11. Kamenický Jakub           PHK9104 R OK 99 Hradec Králové            16.17   + 1.03
12. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                    16.20   + 1.06
13. Herman Jan                LPU8505 C OK Lokomotiva Pardubice         16.23   + 1.09
14. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                16.30   + 1.16
15. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         16.34   + 1.20
15. Pátek Michal              CHC8603 C KOB Choceň                      16.34   + 1.20
17. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            16.43   + 1.29
17. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         16.43   + 1.29
19. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     16.46   + 1.32
20. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    16.54   + 1.40
21. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         16.57   + 1.43
22. Klícha Martin             VAM8811 C OOB Vamberk                     17.15   + 2.01
23. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        17.18   + 2.04
24. Kříž Ondřej               PZR8001 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     17.22   + 2.08
25. Krmaš Václav              SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.24   + 2.10
26. Zelenka Tomáš             PHK9001 C OK 99 Hradec Králové            17.30   + 2.16
26. Koblic Jan                VAM7601 C OOB Vamberk                     17.30   + 2.16
28. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         17.38   + 2.24
29. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    17.41   + 2.27
30. Čáp Ondřej                DOB7405 C KOB Dobruška                    18.03   + 2.49
31. Matras Tomáš              CHT8001 C OOB SK Chrast                   18.04   + 2.50
32. Hladký Viktor             VAM8201 C OOB Vamberk                     18.18   + 3.04
33. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    18.20   + 3.06
34. Andrš Jiří                VAM8601 C OOB Vamberk                     18.31   + 3.17
35. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        18.32   + 3.18
36. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      18.43   + 3.29
36. Leštínský Tomáš           DOB7801 C KOB Dobruška                    18.43   + 3.29
38. Kowalik Maciej            BYK81   C KS Polonia Bystrzyca Klodzka    18.59   + 3.45
39. Pilgr Luděk               CET7601 C TJ Loko Česká Třebová           19.43   + 4.29
40. Drhlík Petr               VAM8301 C OOB Vamberk                     20.56   + 5.42
41. Halama Jakub              KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.49   + 7.35
    Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Jansa Jiří                CHT8402 R OOB SK Chrast                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
D12C      1.20 km, 18 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kopecká Anna              KUN9951 B TJ Sokol Kunvald                10.21         
2. Brožová Zuzana            LPU0053 C OK Lokomotiva Pardubice         10.52   + 0.31
3. Kosová Tereza             SRK0151 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  11.05   + 0.44
4. Francová Lucie            LPU0152 C OK Lokomotiva Pardubice         13.22   + 3.01
5. Borovičková Valerie       ZAM0051 C OB TJ Sokol Žamberk             14.20   + 3.59
6. Šklíbová Veronika         SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.33   + 8.12
7. Vandasová Adéla           VAM0251 C OOB Vamberk                     25.08   +14.47
8. Kubíčová Iva              ZAM0151 C OB TJ Sokol Žamberk             32.34   +22.13
   Novakova Marketa                  C                                  DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
D14C      1.30 km, 22 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jansová Doubravka         ZAM9751 C OB TJ Sokol Žamberk             15.21         
   Biedermannová Aneta               C                                  DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
D18C      1.90 km, 32 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Petrasová Zuzana          VAM9653 A OOB Vamberk                     18.18         
2. Kisková Klára             LPU9356 C OK Lokomotiva Pardubice         24.32   + 6.14
3. Skalická Karolína         ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk             37.50   +19.32
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
D21C      2.00 km, 20 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     17.13         
2. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               19.58   + 2.45
3. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         20.46   + 3.33
4. Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice         24.33   + 7.20
5. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         26.44   + 9.31
6. Mrštíková Hana            LPU5552 C OK Lokomotiva Pardubice         36.18   +19.05
   Julínková Dana            LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
D35C      1.80 km, 30 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Švadlenová Ivana          CHC7151 C KOB Choceň                      14.43         
 2. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     15.13   + 0.30
 3. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     16.21   + 1.38
 3. Kosová Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.21   + 1.38
 5. Rykalová Jitka            VAM7251 C OOB Vamberk                     18.18   + 3.35
 6. Kobližková Hana           ZAM5861 C OB TJ Sokol Žamberk             19.36   + 4.53
 7. Nožková Dagmar            ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk             24.52   +10.09
 8. Cabalková Ivana           ZAM6351 C OB TJ Sokol Žamberk             28.47   +14.04
    Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou      DISK         
    Procházková Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
H12C      1.20 km, 22 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Švadlena Michal           CHC0101 C KOB Choceň                       9.54         
2. Pučan Martin              LPU9908 C OK Lokomotiva Pardubice         12.29   + 2.35
3. Burda Jan                 LPU9907 C OK Lokomotiva Pardubice         13.59   + 4.05
4. Koblic Jan                VAM0401 C OOB Vamberk                     15.27   + 5.33
5. Zeman Ladislav            VAM0202 C OOB Vamberk                     15.37   + 5.43
6. Šklíba Michal             SRK9900 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.51   + 6.57
7. Kos Tomáš                 ZAM0001 C OB TJ Sokol Žamberk             19.58   +10.04
   Koditek Jonas             ASU01   C Magnus Orienteering              DISK         
   Růžička Radek             LPU0201 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
H14C      1.50 km, 30 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vyskočil Štěpán           VAM9701 B OOB Vamberk                     12.52         
2. Vandas Daniel             SRK9805 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  13.49   + 0.57
3. Žák Jan                   LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice         15.46   + 2.54
4. Vídeňský Jakub            VAM9801 C OOB Vamberk                     17.38   + 4.46
5. Lauterbach David          ZAM9801 C OB TJ Sokol Žamberk             18.27   + 5.35
6. Valeš Martin              VAM9703 C OOB Vamberk                     23.35   +10.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
H18C      2.10 km, 40 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Dvořáček Radek            VAM9401 A OOB Vamberk                     13.27         
2. Lesák Jakub               ZAM9603 A OB TJ Sokol Žamberk             14.31   + 1.04
3. Hanuš Pavel               CHC9302 C KOB Choceň                      15.07   + 1.40
4. Jiroušek Vít              SRK9402 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.10   + 1.43
5. Ptáček Martin             SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.17   + 1.50
6. Janeba Vladimír           CHC9602 A KOB Choceň                      16.28   + 3.01
7. Dušek Martin              ZAM9602 C OB TJ Sokol Žamberk             18.18   + 4.51
   Jakeš Vojtěch             TYN9301 B OOB SK Týniště nad Orlicí        DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
H21C      2.40 km, 46 m, 21 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Slovák Miroslav           SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové        17.29         
2. Klášterecký Tomáš         CET8102 C TJ Loko Česká Třebová           20.14   + 2.45
3. Zitka Adam                LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice         20.15   + 2.46
4. Jakeš Ondřej              TYN9103 C OOB SK Týniště nad Orlicí       21.05   + 3.36
5. Dubrovský Lukáš           SHK8400 C TJ Slavia Hradec Králové        22.51   + 5.22
6. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         22.52   + 5.23
7. Macháček Milan            CHC7701 C KOB Choceň                      27.00   + 9.31
8. Mrštík Václav             LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice         30.02   +12.33
9. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         33.25   +15.56
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
H35C      2.10 km, 34 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Levý Tomáš                ZAM6801 C OB TJ Sokol Žamberk             18.02         
 2. Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                19.24   + 1.22
 3. Švadlena Jiří             CHC4601 C KOB Choceň                      20.11   + 2.09
 4. Záveský Richard           CET6301 C TJ Loko Česká Třebová           22.09   + 4.07
 5. Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     22.13   + 4.11
 6. Šišma Pavel               TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí       23.48   + 5.46
 7. Novák Jiří                VAM6301 C OOB Vamberk                     24.22   + 6.20
 8. Kos Michal                SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  25.33   + 7.31
 9. Pilgr Bohuslav            CET5101 C TJ Loko Česká Třebová           25.39   + 7.37
10. Šponar Josef              ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk             25.59   + 7.57
11. Borovicka Tomas           ZAM70   C OB TJ Sokol Žamberk             26.38   + 8.36
12. Janeba Petr               CHC6001 C KOB Choceň                      26.59   + 8.57
13. Tobiška Václav            ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk             28.20   +10.18
14. Cink Lubomír              CET5901 C TJ Loko Česká Třebová           47.39   +29.37
    Jakeš Josef               TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2011 20:32
01.06.2011 Sprint cup
P      1.20 km, 16 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Musilova Elena                    C                                 12.46         
 2. Kříž Martin               PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     15.21   + 2.35
 3. Jablonsky Tomas           SRK     C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.16   + 6.30
 4. Kasparova Hana                    C                                 20.04   + 7.18
 5. Zitková Andrea            LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice         23.22   +10.36
 6. Kalousova Eliska                  C                                 24.03   +11.17
 7. Jakubec Stepan                    C                                 25.27   +12.41
    Briza Tomas                       C                                  DISK         
    Briza Jan                         C                                  DISK         
    Machackova Katerina               C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------